ارتباط با آرش خطیبی

نام و نام خانوادگی
عنوان
متن نظر
ایمیل
 
آخرین اخبار
دسته بندی اخبار
 • آموزش سازهای کوبه ای
  دسته بندی مقالات
 • آموزش دف وتمبک در اصفهان
  مهمترین مقالات
  ورود
  نام کاربري:
  رمز عبور:
  کنسرتهای که تا کنون برگزار شده
  کلاسهای تک نفره استادخطیبی
  استاد آرش خطیبی
  کلاس های کوبه ای
  شامل دف و تنبک که به صورت خصوصی و بسته به استعداد هنرجو در زمانهای 20 ، 40، 60 دقیقه ای برگزار می شود و هر جلسه درس قبلی توسط هنرجو ارائه شده اشکالات برطرف گردیده و درس جدید توسط استاد ارائه می گردد.

  کلاس آواز
  بسته به توان و استعداد و نوع صدای هنرجو ابتدا صدا سازی و یادگیری ادای درست نت ها تمرین گردیده و سپس گوشه های مختلف دستگاههای آواز ایرانی کار شده و به همراه تمرین هر دستگاه و پس از تسلط هنرجو ، تصنیف های مختلف در همان دستگاه و گوشه مورد نظر با هنرجو تمرین می شود.

  محل های آموزش
   

  مکتب خانه زریاب ، اصفهان :
  دوشنبه -سه شنبه- پنج شنبه
  آموزشگاه سپاهان سینا ، اصفهان :
  شنبه - یک شنبه
  آموزشگاه همساز ، اصفهان :
  چهارشنبه
  آموزشگاه وزیری ، تهران : جمعه

  درباره گروه بانوان ایراندخت

  B.jpg


  گروه موسیقی ایراندخت در سال 84  به سرپرستی لاله زهیدی تاسیس گردید.اولین اجــــــرای رســـمی این گروه در کشـــورآلمان وسوئد می باشد .درسال 86این گروه با شکل گسترده تری به اجرای برنامه در حوزه هنری اصفهان پرداخت و از همان سال با توجه به فضـــای محدود اجرا برای بانوان در اصفهان به اجـــــــرای برنامه در شهـــــرها و کشورهای مختلف (آمریکا , آلمان , یونان و ... ) پرداخت . درسال 89 با توجه به فضای محدود اصفهـان لاله زهیـدی بعد از 32 سال گـروه ایراندخت را به صورت کامل به روی صحنه برد . در ابتدای سال 90 این گروه در شهر شیراز کنسرت بزرگی در تالار حافظیه برگزار کرد وهم اکنون خود را برای تور اروپا آماده می کند . 

  طراحی و اجرا از مهندسین مشاور بهبد فرادیس نقش جهان